РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ

22 жовтня 2022 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування ACM-ICPC), який є 1/8 фіналу Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery).

На базі нашого університету змагалось 10 команд. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли команди: «USPU_MAYBE_YES», «USPU_MAYBE_NO», «USPU_merciless», «USPU_FIPO22», «USPU_Ghost», «USPU_Technosmart», «USPU_Quantum»; Полянецьку гімназію Уманської міської ради – команда «sPolianetska_MyDoom»; Уманський національний університет садівництва – команда «UNUH_Vyali_Pithony», Уманський ліцей № 3 Уманської міської ради Черкаської області – команда «sUL3_Elite_Juniors».

На відкритті олімпіади від імені ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, голови оргкомітету, доктора педагогічних наук, професора Олександра БЕЗЛЮДНОГО з вітальним словом та побажаннями успіху виступила декан факультету фізики, математики та інформатики, заступник голови організаційного комітету, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна МАХОМЕТА. Старший викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Сергій ПАРШУКОВ розповів студентам про правила участі в олімпіаді, особливості її проведення та перспективи переможців.

Команда  «USPU_MAYBE_YES» (тренер Максим КОВТАНЮК) та команда «USPU_FIPO22» (тренер Оксана КОРОБАНЬ) вибороли шанс позмагатись за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

Детальніше про Міжнародну студентську олімпіаду з програмування можна дізнатися на сайті ACM ICPC: http://icpc.global.

Бажаємо всім учасникам олімпіади успіхів та подальших перемог!