ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ ІНФОРМАТИКИ І ІКТ

10 листопада 2022 року на кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми Середня освіта (Інформатика) в режимі онлайн.

У попередньому захисті взяли участь здобувачі вищої освіти Володимир ОСІПЕНКО, Анастасія ЧЕРНЕГА, Вадим Шевченко, їх наукові керівники: д-р пед. наук, проф. Галина ТКАЧУК, канд. пед. наук, доц. Марія Медведєва, канд. пед. наук, доц. Тетяна БОНДАРЕНКО, канд. пед. наук, доц. Оксана ЖМУД  та викладачі кафедри.

Студентами були презентовані результати наукових досліджень, які вони виконували впродовж періоду навчання. Під час доповідей студенти висвітлили актуальність кваліфікаційних робіт, запропонували методичні розробки інноваційних технологій навчання, подали своє бачення шляхів покращення освітнього процесу у закладах вищої освіти.

Студенти відповіли на запитання, вислухали конструктивні зауваження та рекомендації з боку викладачів.

Вітаємо здобувачів освітнього ступеня «магістр» кафедри інформатики і ІКТ з успішним проходженням першого етапу захисту кваліфікаційних робіт та бажаємо успішного фінального захисту!

0002030607