УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАТИКИ І ІКТ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

28 листопада 2022 року відбулася Міжнародна наукова конференція «Інформаційні технології та менеджмент у вищій освіті та науці», організаторами якої виступили: ISMA University of Applied Sciences in Uzbekistan, ISMA University of Applied Sciences, Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі, Полонійна академія в Ченстохові, Інститут кримінального права і прикладної кримінології, Інститут сходознавства імені А.Ю. Кримського, НАН України, ЗВО «Львівський університет бізнесу та права», Міжнародний гуманітарний університет, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Видавничий дім «Гельветика», Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Конференція проходила очно (для учасників із Республіки Узбекистан) та заочно на платформі Zoom.

Викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій взяли активну участь у роботі даної конференції та опублікували результати своїх наукових досліджень: Марія МЕДВЕДЄВА, Любов ТІТОВА «Means of gamification in the formation of media literacy as an element of information and digital competence of participants in the educational process», Максим КОВТАНЮК «Online compiler «Replit» usage during the study of the programming discipline» та Інна КРИВОРУЧКО «Use of the Go-Lab cloud service for the formation of research competence».

Конференція відбулась на високому науковому рівні. Дякуємо організаторам за запрошення. До нових зустрічей!