ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

16 лютого 2023 року відбулася настановча конференція для здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика) та Середня освіта (Природничі науки).

Конференцію відкрила заступник декана з практичної підготовки студентів Дарія Возносименко, яка привітала студентів та ознайомила із терміном проходження практики, базами практики, метою та завданнями практики.

В ході конференції керівники практики Марина ДекарчукЛеся Паршукова, Дарія Возносименко ознайомили студентів, які навчаються за різними освітніми програмами, із завданнями практики, в яких враховано особливі умови проходження практичної підготовки, вимогами до оформлення та подачі звітної документації, надали методичні рекомендації та дали відповідь на поставлені питання.

Бажаємо магістрантам вдалого проходження практики та розкриття творчого потенціалу!