НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ

16 лютого 2023 року для здобувачів вищої освіти ІV курсу повного та скороченого  терміну навчання ОС «бакалавр» Середня освіта (Інформатика) денної та заочної форми навчання було організовано настановчу конференція з виробничої (педагогічної) практики.

Конференцію відкрила декана факультету фізики, математики та інформатики Тетяна МАХОМЕТА, яка привітала студентів та ознайомила із метою та завданнями практики.

В ході конференцій керівники груп Леся ПАРШУКОВА та Сергій ПАРШУКОВ надали студентам повну інформацію про завдання практики, ознайомили з вимогами до оформлення та подачі звітної документації, надали методичні рекомендації та дали відповідь на поставлені питання.

Загалом конференція пройшла в невимушеній дружній атмосфері співпраці та взаєморозуміння.

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!