ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

5 травня 2022 року відбулася звітна конференція з навчальної (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІІ курсу (Інформатика).

В ході конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики. Керівники груп та методисти від випускових кафедр, кафедри психології, кафедри педагогіки та освітнього менеджменту: Надія СТЕЦЕНКО, Лариса ТКАЧУК, Світлана ДІХТЯРЕНКО, Леся ПАРШУКОВА поділились враженнями про проходження навчальної педагогічної практики та надали високу оцінку виконанню завдань практики студентами.

Загалом конференція пройшла в позитивному настрої, першим досвідом, якого набули студенти задоволені, проблемні місця у фаховій підготовці та перспективи вдосконалення визначили.

Бажаємо нашим студентам подальшого професійного зросту, міцного здоров’я та мирного неба!