ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ: ЗНАЧЕННЯ ЛІДЕРСТВА, SOFT SKILLS, ПІДПРИЄМНИЦЬКІ НАВИЧКИ»

30 березня 2023 викладачі кафедри інформатики і ІКТ взяли участь в онлайн семінарі «Сучасні підходи до вибору професії: значення лідерства, Soft skills, підприємницькі навички».

Організатори семінару: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти», ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій», ГО «Ukraine Active», ГО «JuniorS».

Під час заходу були розглянуті актуальні та важливі питання у доповідях:

– Лідерство як основа успішної професійної діяльності.

– Метанавички – Softs skills.

– Розвиток підприємницької освіти в повоєнний час.

Спікери:

Ірина Грищенко, доктор наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Юлія Бех, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії вищої освіти.

Віталій Паздрій, к.е.н., доцент кафедри бізнес-економіки і підприємництва КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Дякуємо організаторам за семінар, проведений на високому науковому рівні, та сподіваємось на подальшу співпрацю.