ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

У межах школи професійного зростання молодого викладача 7 березня та 26 квітня 2023 року відбулось два засідання, доповідачами яких стали викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Інна КРИВОРУЧКОМаксим КОВТАНЮК та Любов ТІТОВА.

Серед питань, що розглядались на засіданнях були такі:

– Особливості проведення профорієнтаційної роботи у 2023 році;

– Популяризація ЗВО у соціальних мережах;

– Особливості професійно-педагогічної комунікації у діяльності викладача вищої школи в умовах війни;

– Використання сервісів Google в освітньому процесі.

Інна КРИВОРУЧКО та Любов ТІТОВА ознайомили слухачів школи з можливостями використання інструментарію Google Meet, доступного при створенні зустрічі за допомогою корпоративного облікового запису, зокрема функції запису та текстової версії, запитань та опитувань, поділ учасників на підгрупи, а також особливості демонстрації Google Презентації.

Максим КОВТАНЮК виступив із доповіддю «Особливості використання інструменту Screenity в освітньому процесі», розповівши при цьому як встановити розширення Screenity до браузеру Google Chrome, які його функціональні можливості та продемонстрував процес запису екрану з відеосупроводом, наголосивши на тому, що такі відео можуть стати корисними супровідними матеріалами для лекційних чи практичних занять.

Дякуємо координатору школи професійного зростання молодих викладачів Надії СТЕЦЕНКО за цікаві та корисні зустрічі, під час яких не лише молоді науковці, а й усі бажаючі мають можливість професійно зростати!