ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ»

11 травня 2023 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих науковців «Наука. Освіта. Молодь» в дистанційному режимі за допомогою платформи Google Meet.

Співорганізатори конференції – відділ математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Модератором пленарного засідання стала Голова ради молодих науковців УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина ТЯГАЙ, модератором секційного засідання – викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Інна КРИВОРУЧКО.

З доповідями на пленарному засіданні виступили викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій з такими темами:

• «Аналіз хмарних сервісів Google та їх використання в освітній діяльності» (проф. Галина ТКАЧУК).
  • «Добір сервісів для забезпечення технічної підтримки написання наукової публікації» (Любов ТІТОВА);
  • «Переваги використання мобільних ігрових симуляторів під час вивчення основ програмування» (Максим КОВТАНЮК);
  • «Вебресурси для пошуку якісних та безкоштовних зображень» (Інна КРИВОРУЧКО).

Дякуємо за доброзичливу атмосферу, активну участь, змістовні виступи та плідну співпрацю.