СТУДЕНТИ ФФМІ НАБУВАЮТЬ ДОСВІДУ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ «АРТЕК-БУКОВЕЛЬ»

Україна, Карпати, Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Артек-Карпати-Буковель».  Це місце, де не лише дітвора з різних куточків України проводить незабутньо час, але й місце, де студенти в ролі педагогів-організаторів отримують безцінний досвід у роботі з дітьми та впливають на розвиток молодого покоління.

Здобувачі освіти факультету фізики, математики та інформатики Максим СНІГУР (ОС «Бакалавр») та Аліна БАЛКОВА (ОС «Молодший бакалавр») пройшли навчання в Школі педагога-організатора та успішно працюють уже 4 зміну.

Працюючи в «Артеці» студенти розвивають свої м’які навички – беруть відповідальність за прийняття рішень, розвивають лідерські якості, комунікують, працюють у команді, навчаються правильно керувати часом, логічно та критично мислять, проявляють креатив, вирішують проблеми.

«Артек-Буковель» – місце, де молодь може навчитися багатьом цінним речам і стати кращою версією себе. Це прекрасна нагода розкрити свій творчий потенціал та знайти своє покликання.

МИ ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ СТУДЕНТАМИ ТА БАЖАЄМО ПІДКОРИТИ НЕ ЛИШЕ ГОВЕРЛУ, А ВСЕ НОВІ Й НОВІ ВЕРШИНИ!