ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ!
Щиросердечно вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, всіх земних благ! Нехай кожен день радує хорошими новинами, а доля дарує лише найпрекрасніші події!
Щастя неземного, виконання всіх заповітних бажань не лише сьогодні, а й завжди. Нехай Ваше життя буде наповнене лише яскравими та позитивними емоціями!
З повагою – професорсько-викладацький колектив
факультету фізики, математики та інформатики