ПЕРШІ КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОПП «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІНФОРМАТИКА)»

Куратори 1 курсу повного та скороченого термінів навчання ОПП «Середня освіта (Інформатика)» Інна КРИВОРУЧКО та Леся ПАРШУКОВА провели перші кураторські години.

Під час кураторських годин відбулося знайомство з групою, куратори розповіли студентам про важливі аспекти навчання та організацію освітнього процесу, а також про правила і регламенти університету. Студентів цікавили різні питання, зокрема інформація про освітньо-професійну програму за якою вони будуть навчатись, академічні обов’язки та можливості для розвитку.

Родзинкою заходу стала презентація Довідника першокурсника, який підготувала студентська рада факультету фізики, математики та інформатики для кращої адаптації студентів в університеті.

Ми радо приймаємо наших першокурсників до фізматівської родини й бажаємо насолоджуватись студентським життям!