ВІДБУВСЯ І ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ

30 вересня 2023 року на базі нашого університету проходив відбірковий етап студентської першості світу з програмування ACM-ICPC, який є 1/8 фіналу Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery).

У змаганнях брали участь 6 команд. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли команди: «USPU_MAYBE_YES», «USPU_MAYBE_NO», «USPU_dedsec», «USPU_FIPO-2023», «USPU_Ghost», Уманський ліцей № 3 Уманської міської ради Черкаської області – команда «sUL3_ssAndroidss».

На відкритті олімпіади від імені ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктора педагогічних наук, професора Олександра БЕЗЛЮДНОГО з вітальним словом та побажаннями успіху виступила декан факультету фізики, математики та інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна МАХОМЕТА. Старший викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Сергій ПАРШУКОВ розповів учасникам про правила даних змагань, особливості їх проведення в онлайн форматі та перспективи для переможців.

Команди «USPU_MAYBE_YES» (тренер Максим КОВТАНЮК) та «USPU_dedsec» (тренер Сергій ПАРШУКОВ) вибороли шанс позмагатись у ІІ етапі олімпіади.

Детальніше про Міжнародну студентську олімпіаду з програмування можна дізнатися на сайті ACM ICPC: https://icpc.global.

Бажаємо тренерам та їх командам успіхів та нових досягнень!

bef