ФФМІ ЗАПРОШУЄ НА РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР!

27 вересня 2023 року о 14:30 год на факультеті фізики, математики та інформатики відбудеться Регіональний науково-практичний семінар «Емоційний інтелект та його роль у професійному зростанні фахівця».

Захід відбудеться у змішаному режимі з використанням платформи Google Meet. Організатор семінару – кафедра інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій.

До участі у семінарі запрошуються науково-педагогічні працівники, вчителі закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти.

Організаційний внесок становить 50 грн. Для участі у заході необхідно подати заявку на участь https://forms.gle/k3jFrB9n2wLLhni8A до 26 вересня 2023 року (включно). За результатами семінару учасники отримають електронні варіанти програми та сертифіката (6 годин).

Реквізити для оплати: 5169 3600 2623 9057 (отримувач: Криворучко Інна Ігорівна).

Контактні телефони:

(093) 951 4645 – завідувач кафедри інформатики і ІКТ, канд. пед. наук, доцент Марія Олександрівна МЕДВЕДЄВА;

(097) 623 3742 – викладач кафедри інформатики і ІКТ Інна Ігорівна КРИВОРУЧКО.