ЗАНЯТТЯ З ВІЗУАЛЬНОГО ПРОГРАМУВАННЯ CONSTRUCT 3

10 січня 2024 року у межах роботи IT-Хабу, що функціонує на факультеті фізики, математики та інформатики відбулося заняття з візуального програмування Construct 3, яке проводив викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Максим КОВТАНЮК.

Заняття розпочалося з знайомства з основними елементами Construct 3. Учасники дізналися, як створювати сцени, об’єкти та події, навчилися використовувати різні візуальні ефекти та звуки.

Після цього учасники почали створювати свою гру. Вони вибрали жанр гри «Платформер», розробили сюжет та персонажів. Також розробили дизайн першого рівня гри та задали її правила.

Наприкінці заняття учасники презентували свої роботи. Вони розповіли про свою гру та про труднощі, з якими зіткнулися під час роботи.

Учасники IT-Хабу відзначили, що Construct 3 – це простий і зрозумілий інструмент, який дозволяє створювати 2D-ігри без необхідності знання програмування. Заняття з візуального програмування Construct 3 пройшло успішно. Учасники отримали необхідні знання та навички для створення своїх власних ігор.