СТУДЕНТИ ФФМІ − ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «CREDICO»

Студенти факультету фізики, математики та інформатики освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр» взяли активну участь та здобули перемоги в міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo – 2023».

Організатори конкурсу: Лабораторія використання інформаційних технологій в освіті при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Україна), кафедра кібернетики і прикладної математики Ужгородського національного університету (Україна), Державний університет Бріджвотер (США), Вільний університет Тбілісі (Грузія), Академія Яна Длугоша (Польща), Університет Малтепе (Туреччина).

Основна мета конкурсу – надання молоді майданчика для показу авторських розробок та для спілкування у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну.

Пропонована тематика 2023 року – «Я дружу з Плутоном і не тільки».

ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ СТАЛИ:

У номінації «Растрова графіка»:

ІІІ місце – Мирослав СТЕПАНОВ, студент 1 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Математика. Інформатика)». Керівник: Любов ТІТОВА, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Векторна графіка»:

ІІІ місце – Назар КРИЖАНІВСЬКИЙ, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Фотоколаж»:

ІІ місце – Олександр ЦИБЕНКО, студент 3 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Математика. Інформатика)». Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ.

ІІІ місце – Владислав ЗАЄЦЬ, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

ІІІ місце – Людмила КИФОРУК, студентка 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Фізика. Інформатика)». Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Комп’ютерна анімація»:

ІІІ місце – Дмитро КРИВОРУЧКО, студент 2 курсу, ОС «магістр», ОПП «Середня освіта (Природничі науки)». Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «3D-графіка»:

ІІ місце – Сергій КЛИМЧУК, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

ІІІ місце – Владислав САВРАНЧУК, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Вебдизайн: Графічне оформлення»:

ІІ місце – Li Xiaoqing, студент 2 курсу, ОС «магістр», ОПП «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Керівник: Любов ТІТОВА, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

ІІІ місце – Владислав ЯМКОВЕНКО, студент 4 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика)». Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

• У номінації «Вебдизайн: Програмна реалізація»:

І місце – Сергій КУЛІШ, студент 1 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Математика. Інформатика)». Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• Богдана СЕМКО, студентка 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Фізика. Інформатика). Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ.

• Дмитро БУРЛАКОВ, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

Максим МАЛІЦЬКИЙ, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

Дмитро ПІДОПРИГОРА, студент 2 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

• Олександр БОГУРСЬКИЙ, студент 3 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Математика. Інформатика). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

• Дмитро КУЛЄША, студент 1 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

• Павло СЛОКВІН, студент 1 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

• Артем САГАН, студент 1 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

• Максим СНІГУР, студент 3 курсу, ОС «бакалавр», ОПП «Середня освіта (Інформатика). Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників з участю та перемогою у конкурсі! Бажаємо успіхів у навчанні, науці, дослідницькій роботі та досягненні поставлених цілей. Пишаємося вашими досягненнями!

ab

ac