Відбувся міжнародний конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2020

Цього року команда студентів, що навчаються за освітніми програмами Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика. Інформатика) денної та заочної форм навчання, вперше взяла участь у міжнародному онлайн-конкурсі із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2020 (3-6 квітня 2020 року, який організовує Гарвардський університет четвертий рік поспіль. Організатори конкурсу наголошують, що для того щоб розв’язати завдання непотрібно навичок програмування, але логіку для вирішення задач застосувати доведеться. Цього року організатори запропонували 8 задач. Для того щоб успішно виконати завдання потрібно: знання англійської мови, дружня команда, а також логічне мислення.

Враховуючи реалії сьогодення, основною вимогою було, щоб учасники команди спілкувалися лише онлайн. Майже чотири доби команда працювала над вирішенням завдань використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології для спілкування. Отож, чекаємо на результати. Ознайомитися із завданнями конкурсу можна перейшовши за посиланням https://cdn.cs50.net/2020/x/events/puzzles/puzzles.pdf.