КУРАТОРСЬКА ГОДИНА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Враховуючи постанову «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», де запропоновано виважено підходити до визначення форми занять та забезпечити можливість їх проведення на відкритому повітрі, кураторську годину з групами 33 та 43а вирішено провести на відкритому повітрі.

Під час походу в Софіївку, в теплій і дружній атмосфері студенти факультету фізики, математики та інформатики обговорили найголовніші теми – здоров’язбереження, освітній процес і навчальну діяльність.

Приємні спогади викликають фото, зроблені на згадку під час походу до осіннього парку!

Студенти висловили бажання побільше спілкуватися, проводити час гуртом та наступного разу відвідати кінотеатр. Але це буде пізніше, після закінчення чергового карантину.