Підвищення кваліфікації з використання цифрових інструментів Google для закладів вищої освіти

З 4 по 17 жовтня викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій: Сергій Паршуков, Віра Колмакова, Леся Паршукова, Марія Медведєва, Галина Ткачук, Любов Тітова, Інна Криворучко; та студенти ОС «магістр» спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика): Марина Строкова та Роксолана Мельник проходили курси «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» від Академії цифрового розвитку. Програма курсу охоплювала наступні теми:

– організація ефективної взаємодії між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google;

– особливості та переваги Google Workspace for Education;

– робота з обліковим записом закладу вищої освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою;

– створення та підтримка персонального інформаційного середовища викладача закладу вищої освіти, фахової передвищої освіти.

Після успішного виконання завдань та проходження підсумкового тестування учасники отримали сертифікати.

Вітаємо учасників курсів!