Настановча конференція з технологічної практики

03 жовтня 2022 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу (2р. 10 м. термін навчання) освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізики, математики та інформатики, що навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Інформатика).

Початком проходження навчальної (предметної) та технологічної практик стала настановча конференція. Під час зустрічі із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася декан факультету Тетяна Махомета. Керівник практики Сергій Паршуков розкрив особливості цього виду практики, окреслили конкретні завдання, надав вимоги до оформлення звітної документації, оголосив критерії оцінювання різних видів діяльності.

Бажаємо студентам творчих успіхів у придбанні нових практичних знань та яскравих вражень від проходження практики!