МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ШКОЛА «CROSS DISCIPLINES: HOW TO STUDY IN AN INTERDISCIPLINARY FRAMEWORK»

19–25 лютого 2023 року на базі Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) відбулася Міжнародна міждисциплінарна школа «Cross disciplines: How to study in an Interdisciplinary framework», у роботі якої взяли участь здобувачі освіти Сергій Климчук і Олександр Мельник, спеціальність 014.09 Середня освіта (Інформатика).

Програма школи була надзвичайно цікава та насичена. В рамках міждисциплінарної школи відбулися інтеграційні зустрічі-бесіди, лекції та екскурсії. Професори, що читали лекції: Рафал Димчик, Якуб Рибка, Лукаш Розицький, Ігор Кривошея, Войцех Міколайчак, Конрад Домінас, доктор Костянтин Мазур. Так, 23 лютого 2023 р. відбулася лекція професора Конрада Домінаса, який особливу увагу приділив інтердисциплінарності в нових медіа-ресурсах (YouTube, Google, LinkedIn, Facebook, Instagram, Telegram, Twitter, Pinterest, Amazon, Zoom, Google meet, Microsoft teams, Tiktok).

Неймовірні емоції викликало відвідування університетської виставки, що була присвячена річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

Учасники стажування отримали сертифікати та позитивні враження.

Дякуємо організаторам за плідну співпрацю.

Більш детально читати на сайті УДПУ імені Павла Тичини

та на сторінках Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини