Напередодні великого свята «Великдень» студенти І курсу 11 групи в межах дисципліни «Інформатика» та вивчення розділу «Комп’ютерна графіка» розробили тривимірні моделі великодніх писанок.
Моделювання є складною і водночас важливою діяльністю для студентів, адже при цьому формується образне і логічне мислення, відпрацьовуються вміння проєктування, розвиваються просторові навички.
Під час заняття студенти намагались відтворити модель «Писанки» та надати їй реалістичного вигляду засобами середовища Tinkercad. Поряд з простотою зовнішнього вигляду кожної моделі писанки приховані складні технології та конструкції моделювання.