ТРЕТІЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОЛОКВІУМ

16 травня 2023 року на факультеті соціальної та психологічної освіти  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІІ-ій Міждисциплінарний колоквіум з нагоди «ДНІВ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ ТА ДНІВ НАУКИ».

Викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій взяли активну участь у колоквіумі з такими темами:

• Роль дослідницької компетентності у професійному становленню майбутнього педагога (Інна КРИВОРУЧКО),
  • Фахова компетентність вчителя інформатики як показник готовності до професійної діяльності (Максим КОВТАНЮК),
  • Інформаційно-цифрова компетентність як ключова у системі професійних компетентностей педагога (Любов ТІТОВА).

Дякуємо за можливість долучатись до таких заходів, які сприяють професійному зростанню молоді як науковців.