ВЕСНЯНА ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ 3.0

З 22 травня по 26 травня 2023 року викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Любов ТІТОВА, Максим КОВТАНЮК, Інна КРИВОРУЧКО взяли активну участь у Весняній школі молодого науковця 3.0 Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Головна мета діяльності Весняної школи молодого науковця 3.0 – надання консультативної допомоги молодим вченим, підвищення якості наукових досліджень, професійне зростання та ефективна підготовка конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Програма Школи складалась з двох частин:

1. Теоретична складова – лекції, що забезпечували передумови для формування необхідної бази знань, навичок та професійної компетентності.
  2. Практична складова – бази завдань, які були націлені на закріплення результатів та допомогли сформувати особливий індивідуальний професійний портрет учасника Школи.

Під час Школи молоді вчені комікували з лекторами, отримували нові знання, ділились власним практичним досвідом. Такий формат роботи став унікальною та необхідною можливістю сьогодні поспілкуватись в колі однодумців, патріотів та можливість знайти спільні вирішення проблемних питань.

За результатами проєкту учасники Школи отримали сертифікати.