ЮЛІЯ ЗІНЧЕНКО СТАЛА ВОЛОНТЕРОМ РЕКОРДУ РАДОСТІ

01 серпня 2023 року стало неймовірно яскравою подією для голови студентської ради факультету фізики, математики та інформатики – Юлії ЗІНЧЕНКО! У цей день, вона влаштувала справжнє свято радості, ставши волонтером Рекорду Радості!

Ця незабутня подія стала Національним Рекордом України, адже на ній було зафіксовано 512 одночасних підключень, дзвіночків радості, яку волонтери-Морквинки подарували малюкам!

Щасливі обличчя близько 500 дітей стали найкращим підтвердженням того, що цей проєкт справжній «Чарівний дзвіночок». А понад 500 волонтерів, які об’єдналися в цей день, допомагаючи організувати свято, стали незамінною частиною цього заходу!

Серед учасників та спонсорів Рекорду Радості були:

✅ Представники відомих компаній, таких як Розетка, ITEAHub, Rozum, Study Less Kids, Ізі Бізі Юниверсал.

✅ 40 закладів вищої освіти, що підтримали проект, а також профспілка працівників освіти та науки України.

✅ 9 організацій, які працюють на благодійних та волонтерських засадах, таких як Rotaract, Rescue now, Litokryl now, AIESECIN Ukraine, Ahead foundation, Ava Volunteer, ГО «Паростки Надії», Hope Ukraine foundation, Sprouts of Hope, Ukrainian Creative radio.

Разом усі вони створили дивовижний День Радості та подарували посмішку дітям по всій Україні. Кожен учасник став частиною цієї неймовірної події, де було встановлено Рекорд Радості, і довів, що дива навколо нас, головне в них вірити!