ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІНФОРМАТИКА)» ОС «МАГІСТР»!

26 грудня 2023 р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти, на якому було підтримано рішення про успішне проходження УДПУ імені Павла Тичини акредитації за освітньо-професійною програмою та надання сертифіката про акредитацію «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти на 5 років.

Освітня програма «Середня освіта (інформатика)» ОС «Магістр» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі педагогіки, які здатні розробляти та впроваджувати сучасні освітні технології в галузі інформатики, здійснювати науково-методичну діяльність, проводити наукові дослідження у галузі інформатики та педагогіки. Програма відповідає вимогам чинних нормативно-правових актів у сфері освіти, а також міжнародним стандартам. Вона забезпечує формування у здобувачів освіти необхідних знань, умінь та навичок для професійної діяльності.

У процесі акредитації освітньої програми експертна комісія провела ретельний аналіз її змісту, структури, а також матеріально-технічної бази та кадрового забезпечення. Комісія відзначила високий рівень підготовки освітньої програми, а також її відповідність потребам сучасного ринку праці.

Отриманий позитивний висновок експертної комісії є важливим етапом у розвитку освітньої програми «Середня освіта (інформатика)» ОС «Магістр». Він свідчить про те, що програма відповідає найвищим стандартам якості та відповідає вимогам сучасного освітнього середовища.

Вітаємо професорсько-викладацький колектив та студентів факультету фізики, математики та інформатики з успішним проходженням акредитації освітньої програми! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм УДПУ імені Павла Тичини!