УЧАСТЬ ОСВІТЯН У ІІ ШКЛОВСЬКИХ ЧИТАННЯХ «ПРОБЛЕМИ СУЧАСНИХ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК ТА МЕТОДИК ЇХ ВИКЛАДАННЯ»

28-29 жовтня 2020 року викладачі кафедри інформатики і ІКТ Марія Медведєва, Галина Ткачук, Віра Колмакова, Сергій Троян, Леся Паршукова, Інна Криворучко та Максим Ковтанюк  взяли участь в ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «ІІ Шкловські читання «Проблеми сучасних природничо-математичних наук та методик їх викладання», яка відбулася на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в Read More …

Кольори осені!

Жовтий, помаранчевий, червоний… З приходом жовтня все більше і більше ці кольори з’являються у нашому повсякденні, наче показуючи нам різнобарв’я природи перед білосніжною зимою. Це вже стало традицією зустрічати золоту осінь разом нашою дружною групою. І якщо ми не можемо зустрітися в університеті через карантин, Read More …

ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ МЕРЕЖ ТА СЕРВІСІВ В ДІЯЛЬНОСТІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА

29 жовтня 2020 року кафедра інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій організувала та провела міжкафедральний науково-методичний семінар «Використання наукових мереж та сервісів в діяльності науково-педагогічного працівника». Мета семінару продиктована реаліями сьогодення і потребами інтеграції здобутків українських дослідників у світовий науковий простір. Така інтеграція відбувається вже зараз завдяки спеціалізованим Read More …

ВІДКРИТЕ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ “ІНФОРМАТИКА ТА ІКТ”

23 жовтня 2020 року відповідно плану проведення відкритих навчальних занять кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбулося онлайн-заняття з дисципліни «Інформатика та інформаційно-комунікаційні технології» на платформі Google Meet. Доцент кафедри інформатики і ІКТ Тетяна Бондаренко провела заняття на тему: «Робота в середовищі Adobe Animate» для студентів Read More …

ТУМАННІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ

Дані сьогодні постачаються безперервно великими об’ємами величезній кількості користувачів. Тому питання ефективної технології зберігання та опрацювання даних залишається актуальним. Хмарна модель може бути більш ефективною, якщо доставляти контент своїм користувачам через географічно розподілену платформу, а не через хмару, яка фізично знаходиться в одному місці. В Read More …

КУРАТОРСЬКА ГОДИНА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Враховуючи постанову «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», де запропоновано виважено підходити до визначення форми занять та забезпечити можливість їх проведення на відкритому повітрі, кураторську годину з групами 33 та 43а Read More …

ЗУСТРІЧ ІЗ ГАРАНТАМИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.09 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІНФОРМАТИКА)

07 жовтня 2020 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч гарантів освітніх програм Середня освіта (Інформатика) з студентами 1 курсу освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр». Зустріч була організована деканом факультету Тетяною Махометою та заступником декана з навчально-методичної роботи Іриною Тягай. Декан представила Read More …

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ В XVI МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ICT IN EDUCATION, RESEARCH, AND INDUSTRIAL APPLICATIONS»

Викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли активну участь у XVI Міжнародній конференції «ICT in Education, Research, and Industrial Applications», яка збирає науковців та практиків, зацікавлених у технологічному прогресі. Під час конференції в межах роботи окремих семінарів науково-педагогічні працівники представили наступні доповіді: –       The Use of ICT Read More …